Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

4e Lustrumviering van “Shantykoor Allemanseindje” uit Zuidhorn

10 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Met optredens van dameskoor “De Klinckers” uit Zuidhorn en het accordeon ensemble “Arcade”
Shanty-koor

Op 28 November a.s. viert het Shantykoor zijn 20-jarig bestaan met een muzikale avond in de bovenzaal van Restaurant-hotel ’t Holt 1654 te Zuidhorn. Aanvang 19.30 uur. De avond wordt gevuld door optredens van “Shantykoor Allemanseindje”, » dameskoor “De Klinckers” uit Zuidhorn en het accordeon ensemble “Arcade” uit Groningen. Tot slot is er een gezamenlijk optreden van alle deelnemers.

De avond is toegankelijk voor publiek, tegen een betaling van €10,- pp., incl. koffie/thee.

 “Shantykoor Allemanseindje” is opgericht in 2004 en bestaat momenteel uit 27 enthousiaste mannen, begeleid door een creatieve accordeoniste en aangevoerd door een professioneel geschoolde dirigent. Ons doel is om mooi en met plezier te zingen en elkaar ook sociaal te ondersteunen. We zijn begonnen met Nederlandse en Groningse/Friese Shanty-(zeemans) liederen, maar al snel zijn daar ook andere prettig in het gehoor liggende songs bijgekomen. We zingen ook Engels- en Duitstalige liederen, vaak meerstemmig en soms met eigen solisten. Ons repertoire omvat inmiddels zo’n 100 liederen. Onze repetities zijn elke maandagavond vanaf 19.30 uur in Kade-Z , v Starkenborghkanaal te Zuidhorn. Belangstellende (mogelijke) zangers zijn van harte uitgenodigd eens een repetitie mee te maken.

Ook al is “extern” optreden niet ons voornaamste doel, toch willen we graag met zekere regelmaat laten horen hoe mooi we kunnen zingen. Daarom treden we af en toe op tijdens culturele manifestaties/evenementen elders en bij zorginstellingen in de regio. Historische gegevens en foto’s zijn te vinden op onze website: https://www.allemanseindje.nl

Nogmaals uitgenodigd
Er valt nog veel meer over ons gezellige koor te vertellen, maar de beste indruk krijgt u door gewoon vrijblijvend een keer te komen luisteren op een maandagavond in Kade-Z. Er zijn geen verplichtingen, maar gezellig meezingen geeft u ongetwijfeld het gevoel om erbij te willen horen. Tot slot willen wij nog verklappen dat er na het zingen nog een “derde helft” is waarin met een glaasje de zangresultaten en andere onderwerpen in een gezellige sfeer onder elkaar aan de orde komen.

  • Klinckers
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke krijgt eervol afscheid bij de start in Bergamo

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Emoties bij de finish aan het Lago di Como
Lees verder →
Internationaal271026

K.V. Zunobri 27 oktober weer internationaal

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zimbabwe en Armenië zullen hun entree doen in Zuidhorn
Lees verder →
Peuterdans-2-980x654

Samen dansen met je peuter!

09 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Op woensdagochtend is het feest in Zuidhorn!
Lees verder →