Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Avondvierdaagse Zuidhorn groot succes

31 mei 2008    Zuidhorn-nieuws
Vier avonden mooi weer, ongeveer 130 vrijwilligers, mooie routes én ruim duizend deelnemers, de ingrediënten voor een geslaagde avondvierdaagse.
A4dmaandagbasscholtens2008 (10)

Ook dit jaar waren deze ingrediënten weer allemaal aanwezig.

Het was de 36e keer dat de Avondvierdaagse Zuidhorn werd gelopen en alles liep ook dit jaar gelukkig weer goed. De eerste drie avonden werd er als vanouds gestart vanuit de Gasthorn en de laatste avond waren start en finish op de Overtuinen. De heer Bijlsma van de plaatselijke Albert Heijn was ook dit jaar weer bereid gevonden de parkeerplaats voor zijn winkel vrij te houden voor de Avondvierdaagse en voor de braderie van de Zakenkring Zuidhorn. Er waren op deze laatste avond ruim duizend lopers, voor het merendeel schoolgaande kinderen met heel veel ouders en andere begeleiders, zodat het een drukte van belang was in het centrum van Zuidhorn. Het lijkt erop dat de inwoners van Noordhorn, Zuidhorn en omstreken de weg naar de braderie steeds beter weten te vinden want het was alweer drukker dan vorig jaar.

Michael van Agteren van de organiserende stichting Loopgebeur’n Zuidhorn: “Met name de derde avond werd even bedreigd door naderende onweersbuien. Gelukkig dreven de buien onze dorpen voorbij. De drukkende warmte maakte het voor de lopertjes extra zwaar, maar gelukkig heeft iedereen de finish weten te halen; zeker voor de allerkleinsten een flinke prestatie.

“Het vinden van voldoende vrijwilligers was dit jaar weer een hele klus. Er waren niet altijd genoeg vrijwilligers om voldoende controleposten op de routes te bemannen. Veel kinderen en ouders vonden dit, net zoals wij, erg jammer. We doen dan ook een dringend beroep op ouders en andere belangstellenden om zich volgend jaar aan te melden als vrijwilliger voor de controleposten (en eventueel als verkeerregelaar) om dit leuke aspect van de Avondvierdaagse mogelijk te maken.

“Tot slot willen we het grote aantal vrijwilligers, de Zakenkring Zuidhorn, de heer Bijlsma van de Albert Heijn, de gemeente, de politie en niet in de laatste plaats de deelnemers bedanken voor hun inzet en medewerking. Met deze Avondvierdaagse en de fantastische afsluiting wordt weer eens duidelijk dat er met vereende krachten iets heel moois voor het dorp kan worden georganiseerd.”

 

  • A4dmaandagbasscholtens2008 (15)
  • A4dmaandagbasscholtens2008
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Armoncio  large-001

Barokke parels uit Napels: Een avond vol Italiaanse barok

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van verstilde devotie tot virtuoze concertmuziek: dit programma neemt u mee naar het hart van de Italiaanse barok
Lees verder →
2. max ali cohen, kerk ezinge, ca. 1935, gouache op hardboard, 58 x 70 cm, collectie stichting johan dijkstra foto joop van putten-1

Tentoonstelling ‘Max Ali Cohen’ in Museum Wierdenland

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze tentoonstelling is georganiseerd in nauwe samenwerking met Museum Belvédère.
Lees verder →
Mini kraan

Grondwerk in een woonomgeving: zo beperk je overlast en herstelwerk

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Grondwerk uitvoeren in een woonomgeving vraagt om een andere aanpak dan werken op een ruim bouwterrein.
Lees verder →
Oetze mulder kiekebeld vz

Posta7 ‘Ondernemer van de Maand’ VZ Westerkwartier én in finale Groninger Ondernemingsprijs

01 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
VZ Westerkwartier reikt eerste prijs ‘Ondernemer van de Maand’ uit
Lees verder →
Dineke kuipers

Dineke laat Zuidhorners er weer warmpjes bij zitten

30 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Wolwinkel opent in Zuidhorn
Lees verder →