Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

30-03-08 Loopgebeur’n Zuidhorn trapt af bij Opstal

30 maart 2008    Zuidhorn-nieuws
Stichting Loopgebeur’n Zuidhorn trapt af bij de Opstal in ZuidhornDe aan de Loopgroep Zuidhorn verbonden Stichting Loopgebeur’n Zuidhorn organiseert jaarlijks drie hardloopwedstrijden (Waterborghloop, Mit’n Kanderrun en ZUIDHORuN) en de Avondvierdaagse. Stuk voor

Stichting Loopgebeur’n Zuidhorn trapt af bij de Opstal in Zuidhorn
De aan de Loopgroep Zuidhorn verbonden Stichting Loopgebeur’n Zuidhorn organiseert jaarlijks drie hardloopwedstrijden (Waterborghloop, Mit’n Kanderrun en ZUIDHORuN) en de Avondvierdaagse. Stuk voor stuk prachtige evenementen, die al jaren met veel plezier door deze stichting worden georganiseerd.

“Het kost alleen wel veel tijd - en met een bestuur van zes mensen die veel van het voorbereidend werk moeten verzetten was het gewoon teveel werk”, aldus voorzitter Arend Jan Zwarteveen. “Daarom hebben we vorig jaar al naar meer mensen gezocht die een deel van dat werk kunnen overnemen. Naast de 200 vrijwilligers (verkeersregelaars, mensen voor de inschrijving, enz) die we tijdens de evenementen nodig hebben, hebben we nu ook een aantal commissies die verantwoordelijk zijn voor een deel van van de voorbereiding.

Sponsoring, vrijwilligers, website, jeugd, materialen, routes, hekken, pr & communicatie, inschrijving zijn allemaal ondergebracht in aparte commissies. In totaal zijn er nu naast het bestuur ongeveer 20 mensen actief. De meeste commissies hebben een bestuurslid als ‘linking pin’ en een paar keer per jaar zorgen we voor onderling contact. Om te beginnen dus met een aftrap van alle werkzaamheden afgelopen dinsdagavond 25 maart. Het is heel plezierig om te ervaren dat er nog steeds voldoende mensen te porren zijn om de handen uit de mouwen te steken om dit soort evenementen mogelijk te maken. Veel van deze mensen komen uit onze Loopgroep Zuidhorn, maar niet allemaal.

“Met de nieuwe structuur van de organisatie en vooral ook met de inzet van iedereen die met ons mee wil werken en uiteraard ook de financiële steun van de gemeente Zuidhorn en alle sponsoren hopen we nog vele jaren de evenementen te kunnen organiseren. Om te beginnen in 2008 en iets specifieker: Avondvierdaagse: 26 mei t/m 29 mei, Mit’n kanderrun: 31 mei, Waterborghloop: 24 september en ZUIDHORuN: 4 oktober.”
Belangstelling om ook vrijwilliger te worden, of om aan één van de wedstrijden mee te doen of om met een gezellige club te trainen? Kijk dan eens op www.loopgebeurnzuidhorn.nl of op www.loopgroep-zuidhorn.nl.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bauke nos screenshot

WK Wielrennen in 2034 ook door Westerkwartier, Bauke Blij!

24 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het is voor het eerst in 22 jaar dat het WK weer in Nederland plaatsvindt.
Lees verder →
Griffier hanna mutter-jansen

Hanna Mutter-Jansen wordt de nieuwe griffier van de gemeenteraad van Westerkwartier

24 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Opvolger van Onno de Vries
Lees verder →
Hack-pixabay

Bankhelpdeskfraude in Noordhorn

24 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Het slachtoffer werd telefonisch benaderd
Lees verder →
Kennismakingslunch henk nijboer in zuidhorn-1

Westerkwartier geeft duidelijk signaal aan regeringscommissaris: ‘we dragen een te grote last’

23 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Wethouder aardgaswinning Bé Schollema;"Westerkwartier draagt last terwijl heel Nederland profiteert"
Lees verder →
Acro

Merel, Anne Bente en Indy presteren goed tijdens WK Acrogym in Pesaro

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Bijzonder groot en sterk deelnemersveld met 44 teams
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over een Mobiliteitsverkenning, Raadsvergadering & isolatie en ventilatiesubsidies

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 22 september
Lees verder →