Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Leerlingen smullen van taart

24 november 2008    Zuidhorn-nieuws
Leerlingen van het Kompas te Noordhorn smullen van taart


Jelle (5,5 jaar) en zijn broertje Wietse zijn de gelukkige winnaars van de lampionnenwedstrijd van de Zakenkring Zuidhorn.

Omdat zij de mooiste lampion hebben gemaakt werd er afgelopen maandag een heerlijke slagroomtaart voor de hele klas gebracht.
De bakker vertelde een en ander over de bakkerij en de kinderen waren verbaasd dat hij die dag al om 1.00 ’s nachts aan het werk was gegaan.
De kinderen en ook de trotse juffen smulden van de taart van Bakkerij Staghouwer. Ook wordt nog een excursie gemaakt naar Kieskeurig, de tandartsenpraktijk aan de Hooiweg.
Jelle heeft de lampions gemaakt nav halloween en spoken die hij toen 'overal' zag. Jelle en Wietse ten Hoor zitten op CBS 't Kompas in Noordhorn in groep 1 en 2 olv juf Mirjam.

Een zeer groot aantal kinderen heeft gehoor gegeven aan de oproep om een foto in te sturen van hun gemaakte lampion.
88 foto's werden door de jury bekeken om uit te maken wie de mooiste heeft gemaakt.

 
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →