Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

22-10-07 Muziekschoolpand Zuidhorn te prijzig

22 oktober 2007    Zuidhorn-nieuws
zuidhorn - De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving.

zuidhorn -
De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving. Zegge en schrijve één belangstellende, afkomstig uit een buurgemeente, meldde zich donderdagmorgen bij de gemeente. Op het briefje dat deze indiende liet hij weten niet bereid te zijn de minimumprijs die de gemeente had gesteld - 300.000 euro - neer te tellen.

Wethouder Jan Oomkes is nu van plan om volgende week aan het college van B en W voor te stellen een plaatselijke makelaar in de arm te nemen. De animo valt hem wel wat tegen. "De kijkdag trok tien gegadigden, onder wie enkelen die heel geïnteresseerd leken", zegt hij. Oomkes vindt het pand vooral geschikt als woonhuis eventueel met een kantoor erbij. Volgens hem is de onderhoudstoestand redelijk.
bron Dagblad vh Noorden

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schrijven

Schriefwedstried Nij Begun

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer kun je in het Westerkwartier weer meedoen aan een schrijfwedstrijd van de Stichting Mien Westerkwartier.
Lees verder →
Gasvrije woningen

Westerkwartier deelt mee in € 7,6 miljoen voor kleine woningbouwprojecten

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zeven Groninger gemeenten hebben hun krachten gebundeld en met succes een gezamenlijke aanvraag gedaan in het kader van de Woningbouwimpuls.
Lees verder →
Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →
Wereldvluchtelingendag (3)

Wereldvluchtelingendag 2026 in Zuidhorn

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn nog steeds veel vluchtelingen, omdat er in steeds meer landen helaas oorlog is.
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Aduard koerst af op derde editie Draverijen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een unieke mogelijkheid voor iedereen om gratis naar de paarden te kijken
Lees verder →
Auto stuur

​Tweedehands leaseauto’s: een slim alternatief voor een kleiner budget

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een nieuwe auto rijden voor een vaste prijs per maand, zonder gedoe over onderhoud of verzekering – private lease klinkt aantrekkelijk.
Lees verder →