Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

22-10-07 Muziekschoolpand Zuidhorn te prijzig

22 oktober 2007    Zuidhorn-nieuws
zuidhorn - De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving.

zuidhorn -
De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving. Zegge en schrijve één belangstellende, afkomstig uit een buurgemeente, meldde zich donderdagmorgen bij de gemeente. Op het briefje dat deze indiende liet hij weten niet bereid te zijn de minimumprijs die de gemeente had gesteld - 300.000 euro - neer te tellen.

Wethouder Jan Oomkes is nu van plan om volgende week aan het college van B en W voor te stellen een plaatselijke makelaar in de arm te nemen. De animo valt hem wel wat tegen. "De kijkdag trok tien gegadigden, onder wie enkelen die heel geïnteresseerd leken", zegt hij. Oomkes vindt het pand vooral geschikt als woonhuis eventueel met een kantoor erbij. Volgens hem is de onderhoudstoestand redelijk.
bron Dagblad vh Noorden

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →