Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

22-10-07 Muziekschoolpand Zuidhorn te prijzig

22 oktober 2007    Zuidhorn-nieuws
zuidhorn - De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving.

zuidhorn -
De gemeente Zuidhorn heeft nog geen koper gevonden voor de voormalige muziekschool. De gemeente had het pand aan De Gast 68, een jong rijksmonument, willen verkopen bij wijze van inschrijving. Zegge en schrijve één belangstellende, afkomstig uit een buurgemeente, meldde zich donderdagmorgen bij de gemeente. Op het briefje dat deze indiende liet hij weten niet bereid te zijn de minimumprijs die de gemeente had gesteld - 300.000 euro - neer te tellen.

Wethouder Jan Oomkes is nu van plan om volgende week aan het college van B en W voor te stellen een plaatselijke makelaar in de arm te nemen. De animo valt hem wel wat tegen. "De kijkdag trok tien gegadigden, onder wie enkelen die heel geïnteresseerd leken", zegt hij. Oomkes vindt het pand vooral geschikt als woonhuis eventueel met een kantoor erbij. Volgens hem is de onderhoudstoestand redelijk.
bron Dagblad vh Noorden

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kledingbeurs gasthorn (10)

Tweedehands kleding volop in trek

16 september 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kledingbeurs goed bezocht
Lees verder →
Kind-jongen

Lezing Gastouderbureau inZicht

16 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
De 5e lezing van Gastouderbureau inZicht op rij in het Barontheater in Opende. Die avond krijgt een feestelijk tintje!
Lees verder →
Wilhelmina

Wat zit er in het water van het Westerkwartier?

16 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Muziekfestival Opende met 14 muziekkorpsen
Lees verder →
Alex steenbergen

Mobiliteitsverkenning ingezet bij besluitvorming rondweg Leek-Tolbert en parallelstructuur A7

16 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Geeft naast autoverkeer ook inzicht in het huidige OV gebruik en fietsgebruik
Lees verder →
Waterwolf

Drukbezochte Open Monumentendag in het Westerkwartier

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Alle eigenaren/beheerders stonden vol enthousiasme klaar om bezoekers te ontvangen
Lees verder →
Aan-boord-marijn

Aan Boord: Gronings Vuur in Westerkwartier

15 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Het eerste van twee speel weekenden is achter de rug
Lees verder →