Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

19-11-07 Grijpskerker moe: duur hazenslaapje

19 november 2007    Zuidhorn-nieuws
Duur hazenslaapje op uitvoegstrook A27HOOGBLOKLAND Een overnachting in een hotel was voor een 43-jarige man uit Grijpskerk en een 59-jarige automobilist uit Groningen een stuk goedkoper geweest. Zij kregen gisternacht een bekeuring

Duur hazenslaapje op uitvoegstrook A27

HOOGBLOKLAND Een overnachting in een hotel was voor een 43-jarige man uit Grijpskerk en een 59-jarige automobilist uit Groningen een stuk goedkoper geweest. Zij kregen gisternacht een bekeuring van tweehonderd euro, omdat zij hun auto op de uitvoegstrook hadden geparkeerd voor een hazenslaapje.
De twee mannen waren samen een dag naar België geweest. Op de weg naar huis besloten ze even hun ogen te sluiten omdat ze moe waren. Ze hadden daarvoor echter een bijzondere plek uitgekozen.

Surveillerende agenten ontdekten de twee, omdat zij bijna met hun auto bijna tegen de wagen van de mannen botste. Die stond namelijk aan het begin van de afrit van Meerkerk op de A27 geparkeerd.

De twee werden wakker gemaakt en meegenomen naar de dichtsbijzijnde parkeerplaats. Ze verklaarden dat ze dachten de auto in de berm te hebben geparkeerd.

De 43-jarige man moest mee naar het politiebureau omdat hij zich niet kon identificeren. De 59-jarige bestuurder kreeg de bekeuring voor onnodig stilstaan op de snelweg.

Bron AD

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →