Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Wethouder geeft startschot project Fit en Gezond

19 mei 2008    Zuidhorn-nieuws
Beweging en fitnesslessen als voortraject re-integratie

Beweging en fitnesslessen als voortraject re-integratie
Wethouder De Vries geeft startschot project Fit en Gezond

Op woensdag 21 mei geeft wethouder Sietze de Vries van de gemeente Zuidhorn het startschot voor het project Fit en Gezond. Vergrijzing en krapte op de arbeidsmarkt maken dat zoveel mogelijk mensen weer aan het werk gaan. Voor zes van de tien uitkeringsgerechtigden zijn gezondheidsklachten reden om niet aan het werk te komen. Het project Fit en Gezond is een methode die ervoor zorgt, dat mensen met gezondheidsproblemen een grotere kans maken op het vinden van werk.

De gemeenteraad van Zuidhorn heeft in februari 2008 ingestemd met het project Fit en Gezond. Doel van het project is gezondheidsbevordering en het vergroten van de kans op welbevinden. Zo wil de gemeente voor deze mensen de kans op deelname aan de maatschappij en vervolgens op de arbeidsmarkt, vergroten.

 

 

Alle inwoners (150) die een gemeentelijke uitkering ontvangen krijgen een persoonlijke uitnodiging om mee te doen aan het project. Geïnteresseerden kunnen bij de drie bedrijven gaan bewegen, namelijk bij » Fysio-Fit in Noordhorn, Sport je fit in Grijpskerk en bij » 2Move in Zuidhorn.

De gemeente verwacht met dit project een verbetering van de fysieke belastbaarheid, gezondheid, sociaal netwerk en welbevinden bij de uitkeringsgerechtigden. Ook verwacht de gemeente dat het programma een gezonde en actieve leefstijl bevordert.

Wethouder De Vries van de gemeente Zuidhorn geeft het startschot voor het project Fit en Gezond op woensdag 21 mei, 16.30 uur bij 2Move aan de Hooiweg nummer 8 in Zuidhorn.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →