Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

18-12-07 ’Nieuwe’ Friesestraatweg en “ovonde” open

18 december 2007    Zuidhorn-nieuws
Werkzaamheden Reitdiepplein grotendeels afgerondDe Provincie Groningen heeft de werkzaamheden aan het Reitdiepplein afgerond. Het verkeer kan vanaf nu gebruik maken van de ‘nieuw aangelegde’ Friesestraatweg (richting Zuidhorn v.v.) en de nieuwe ovonde

Werkzaamheden Reitdiepplein grotendeels afgerond

De Provincie Groningen heeft de werkzaamheden aan het Reitdiepplein afgerond. Het verkeer kan vanaf nu gebruik maken van de ‘nieuw aangelegde’ Friesestraatweg (richting Zuidhorn v.v.) en de nieuwe ovonde die de aansluiting van de Prof. Uilkensweg (vanuit de wijk Reitdiep) op de Friesestraatweg vormt.
De tijdelijke weg, waarvan het verkeer sinds december 2006 gebruik heeft gemaakt, wordt binnenkort gedeeltelijk opgebroken en aangesloten op de wegenstructuur rond Reitdiephaven.
Het fiets- en autoverkeer dient rondom het Reitdiepplein nog wel rekening te houden met enige hinder voor wat betreft de afrondende werkzaamheden aan de aansluiting Prof. Uilkensweg - Friesestraatweg. Deze werkzaamheden zullen in het voorjaar van 2008 worden afgerond.

Naast het ongelijkvloers maken van de kruising Prof. Uilkensweg - Friesestraatweg (N355) omvatten de werkzaamheden voor de reconstructie van het Reitdiepplein de aanpassing van de aansluiting van de noordelijke- op de westelijke Ringweg (N370). Deze werkzaamheden worden naar verwachting in de zomerperiode van 2008 uitgevoerd.

Bron GIC

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →