Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

18-06-08 Werkzaamheden Aansluiting Ring West met R

18 juni 2008    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 16 juni tot 21 juli vinden er werkzaamheden plaats voor de aanpassing van de aansluiting van de Westelijke Ringweg met de Noordelijke Ringweg. Vanaf donderdagavond 26 juni moet het verkeer vanaf

Vanaf 16 juni tot 21 juli vinden er werkzaamheden plaats voor de aanpassing van de aansluiting van de Westelijke Ringweg met de Noordelijke Ringweg. Vanaf donderdagavond 26 juni moet het verkeer vanaf Ring Noord richting Ring West (komende vanuit de richting Eemshaven) en vanaf Ring West richting Zuidhorn (toerit naar de Friesestraatweg) rekening houden met omleidingsroutes.

Het verkeer op de Noordelijke Ringweg wordt omgeleid via de nieuwe rotonde Reitdiep. Het verkeer op de Westelijke Ringweg wordt omgeleid via Zernike.

Reconstructie Reitdiepplein
De werkzaamheden aan de aansluitingen Ringweg Noord/West vinden plaats in het kader van de reconstructie van het knooppunt Reitdiepplein. De werkzaamheden omvatten het aanpassen van de aansluitingen, zodat de bochten gelijkmatiger verlopen.


Nachten van 1 op 2 juli en van 2 op 3 juli
Op dinsdagnacht 1 juli en woensdagnacht 2 juli, beiden tussen 19.00 uur en 6.00 uur vinden werkzaamheden plaats op de Westelijke Ringweg op het gedeelte Edelsteenlaan-Hogeweg. Het weggedeelte wordt gestremd en het verkeer wordt omgeleid via Paddepoel en Zernike.

Kijk voor meer informatie op www.ringgroningen.nl.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Franshage

‘Klassiekers in de Kunst’ van Frans Hage

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening expositie op zaterdag 11 april in Galerie Zichtlijn
Lees verder →
E-waste-de-brug

Een beter milieu, begint bij De Brug!

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Groep 7b/8b van basisschool De Brug uit Zuidhorn doet mee aan de EWasterace
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Vriendenteam Talero 1 naar promotiepoule landelijk C

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
voordeel is dat ze nu vaker thuiswedstrijden spelen
Lees verder →
Albert marga tuin

Efficiënt tuinbeheer: water en bodem in balans

29 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Een goed ontworpen tuin houdt niet alleen rekening met beplanting en bestrating, maar ook met waterbeheer en bodemstabiliteit
Lees verder →
20260321 zonnewensentrekking 1

Zonnewensen vervuld voor bewoners Zonnehuis Oostergast

26 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
initiatief van de Stichting Vrienden van Zonnehuis Oostergast
Lees verder →
Zwerfvuilactieaduard

“Help de wereld” en “de natuur gaat kapot”

23 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Aftrap zwerfafvaldag bij SWS De Adeborg te Aduard
Lees verder →