Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

151208 Rijbewijs kwijt door drank

15 december 2008    Zuidhorn-nieuws
lutjegast-niezijl - Een 34-jarige automobilist uit Lutjegast is sinds vrijdagnacht zijn rijbewijs kwijt wegens overmatig drankgebruik. Agenten zagen de bestuurder wegrijden bij het café in Eibersburen. Het vermoeden was dat de man

lutjegast-niezijl -
Een 34-jarige automobilist uit Lutjegast is sinds vrijdagnacht zijn rijbewijs kwijt wegens overmatig drankgebruik. Agenten zagen de bestuurder wegrijden bij het café in Eibersburen. Het vermoeden was dat de man niet nuchter meer was en dat bleek na controle te kloppen: 1,3 promille alcohol. Ook een 27-jarige automobilist uit Kommerzijl viel door de mand. In Niezijl werd hij gecontroleerd door de politie. Hij bleek 1,0 promille te scoren, goed voor een flinke boete.
bron DvhN

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →