Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

13-02-08 Quick ‘21 verslaat Zunobri

13 februari 2008    Zuidhorn-nieuws
Het eerste achttal van de korfbalvereniging Quick’21 heeft afgelopen zaterdag met 12-13 gewonnen van laagvlieger Zunobri. Met name door het fysieke spel van de gastheer kwamen de Oudegaasters niet goed in hun

Het eerste achttal van de korfbalvereniging Quick’21 heeft afgelopen zaterdag met 12-13 gewonnen van laagvlieger Zunobri. Met name door het fysieke spel van de gastheer kwamen de Oudegaasters niet goed in hun eigen spel en werd er uiteindelijk nog een zwaar bevochten zege behaald.

Quick’21 begon niet goed aan de wedstrijd en zag het fanatiek spelende Zunobri na 10 minuten een 5-2 voorsprong nemen. Quick’21 kwam via een strafworp, de scheidsrechter totaal 13, terug tot 5-3, maar kon niet doordrukken. De ploeg uit Zuidhorn nam 10 minuten voor rust zelfs weer een voorsprong van 6-3. Hierna konden de zusters Klara en Fokje Kooistra wat voor Quick’21 terugdoen, zodat er met een 6-5 ruststand de kleedkamers konden worden opgezocht.

Na rust kwam Quick’21 direct op gelijke hoogte door Frederik v.d. Zee uit een strafworp en Gerwold Hylkema eveneens uit een strafworp zelfs met 6-7 voor. Zunobri kon de gelijkmaker nog noteren, maar Quick’21 drukte hierna door. Fokje Kooistra, goed voor 3 doelpunten, maakte twee belangrijke treffers waardoor de TechnoMarand-equipe uitliep naar 7-9. Zunobri liep achter de feiten aan en kon slechts terugkomen tot een doelpunt.

Na de 9-11 van Sjoerd Pool kwam Zunobri toch nog terug in de wedstrijd. Via een, van de 8 aan Zunobri toegekende, stafworp werd de stand 10-11 en een minuut later werd het zelfs 11-11. Deze treffer werd gescoord na een overtreding op Wytske de Haan, die geel kreeg toen zij verhaal ging halen bij de scheidsrechter. De gele kaart werkte blijkbaar als een rode lap op een stier, want het was dezelfde de Haan die Quick’21 de overwinning bracht. Door tweemaal een doorloopbal doeltreffend af te ronden kwam de stand op 11-13 en was de wedstrijd gespeeld. Dat het in de slotseconden nog 12-13 werd, was alleen voor de statistieken.
Bron Waldnet

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Winnen cultuurcoach van het jaar

Elise van der Laan cultuurcoach van het jaar!

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Cultuurcoach van Westerkwartier Elise van der Laan won als eerste van Nederland deze prijs
Lees verder →
Politieauto

Inbraak in kerk in Zuidhorn

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws
De inbrekers forceerden een zijdeur om binnen te komen
Lees verder →
Kunstkwartier zingen

Het KunstKwartier viert eerste lustrum met Jubileumconcert Hartslag

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Op deze avond laat Het KunstKwartier zien wat het allemaal in huis heeft met verschillende theatrale en muzikale optredens.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Kerstboodschap burgemeester, Inloopbijeenkomst en Samen sterk in een noodsituatie

16 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 december
Lees verder →
Zunobrileeuwarden

Zunobri mag blij zijn met een punt

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Moeizame middag in Leeuwarden
Lees verder →
Ttv assen ruben talen

Prima prestaties ttv talero jeugd in Assen

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
perspectief voor de toekomst
Lees verder →