Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

09-03-08 Niekerkse zangeres wint talentenjacht

9 maart 2008    Zuidhorn-nieuws
Niekerkse zangeres wint talentenjacht Zoutkamp! De uit Niekerk (Grootegast) afkomstige zangeres Karin Kempenaar heeft afgelopen zaterdag in Café Meeting Point te Zoutkamp de finale gewonnen van de talentenjacht die Nanning & Linda van

Niekerkse zangeres wint talentenjacht Zoutkamp!
De uit Niekerk (Grootegast) afkomstige zangeres Karin Kempenaar heeft afgelopen zaterdag in Café Meeting Point te Zoutkamp de finale gewonnen van de talentenjacht die Nanning & Linda van Meeting Point i.s.m. Adrian Mey Showproducties uit Noordhorn hadden georganiseerd.

Het was een zeer gezellige en muzikaal afwisselende avond en het Meeting Point zat vol publiek.
De elf finalisten waren: Antje Roosma - Groningen, Boukje van der Heide - Grijpskerk,
Christa Nanninga - Grootegast, Duo “Eem Aans” bestaande uit Ria Idema & Erwin Weitering - Emmercompascuum, Edda Agema & Ilse de Boer - Munnikezijl en Echtenerbrug, Herjan Westhuis en zijn gitarist Sander Eldik - Elburg en Apeldoorn, Jeroen Stobbe - Anloo, Karin Kempenaar - Niekerk, Mireille & Melanie Schaddelee - Nieuwe Pekela, deze keer met een drummer en toetsenist erbij, Nicolien Bottema - Kloosterburen en Tonnie Garrelds uit Winschoten.

Alle aanwezige kandidaten zongen drie nummers begeleid door orkestband of live muzikanten.

Het was voor de jury, bestaande uit zangeres Liza Santanera, zanger John Roberts en Ria Meijerman van Adrian Mey Showproducties geen eenvoudige zaak om uiteindelijk tot een eindoordeel te komen. Het niveau van alle artiesten was erg hoog.
Uiteindelijk ging de eerste prijs dus naar de uit Niekerk afkomstige zangeres Karin Kempenaar.

De jury was het er over eens dat Karin met haar prachtige countrystem wel wat zou kunnen bereiken in de countrymuziek. Zelf was Karin totaal overrompeld door de uitslag van de jury.

Op de tweede plaats eindigden Herjan Westhuis met zijn gitarist Sander van Eldik en de derde prijs was voor de uit Grijpskerk afkomstige Boukje van der Heide die de avond opende met het nummer “Colours of the Wind” van Vanessa Williams.

De prijswinnaars ontvingen uit handen van Nanning Kazemier van het Meeting Point een leuke geldprijs, een bloemetje en een beker. De winnares van deze talentenjacht wacht ook nog een gratis foto-shoot bij Gino Wiemann Fotografie en ICT uit Zuidhorn.

Tevens bedankte Nanning Kazemier alle mensen die hun medewerking hadden verleend aan deze talentenjacht en noemde dat eigenlijk alle kandidaten prijswinnaars waren vanwege het feit dat ze in deze finale stonden.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →