Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Weerman Joost bij Piet Paulusma

8 juni 2008    Zuidhorn-nieuws
Dinsdag 3 juni heeft weerman Joost, die ook het weerbericht voor Welkominzuidhorn.nl verzorgd, een dagje meegelopen met Piet Paulusma.
Weermanjoostenpiet2 200

Weerman Joost;
"De dag begon ’s morgens rond een uur of 11 bij Piet Paulusma in Harlingen. Maar het was nogal druk, want er trokken onweersbuien
boven het land. Later om 12 uur ongeveer was het wat rustiger en moest hij zijn radiopraatje doen voor Omroep Friesland en later ook voor Radio Noord.

Toen gingen we eten dat was wel leuk want dat maak je niet elke dag mee. Toen na het eten gingen we naar Herbaijum want daar moesten foto’s van hem worden gemaakt voor een krant. Toen gingen we daarna door naar Ried een dorpje verder op daar moesten de tv opnames voor Omroep Friesland worden gemaakt.

Toen op de terugreis gingen we nog even bij de zee kijken. Daarna gingen we terug naar zijn huis. Toen moest hij radio opnames maken voor Omroep Friesland,Radio Noord en
Radio 10 gold. En ik had samen met hem mijn eigen videoweerbericht gemaakt.

Daarna kwam de chauffeur van Piet en gingen we naar Nieuwegein voor de opnames van SBS6. Daarna gingen we terug naar Harlingen en ging ik daarna weer terug naar huis. Kortom het was een hele leuke dag.
Ik heb hem ook nog geïnterviewd daar komt nog een verslag van op mijn site: www.meteoaduard.nl


 

 
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →