Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

061208 Anbo’s Westerkwartier willen samenwerken

6 december 2008    Zuidhorn-nieuws
leek - De vier afdelingen van de ANBO (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) in het Westerkwartier willen op beleidsmatig terrein intensiever met elkaar samenwerken. Zodat ze een front vormen in de richting

leek -
De vier afdelingen van de ANBO (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) in het Westerkwartier willen op beleidsmatig terrein intensiever met elkaar samenwerken. Zodat ze een front vormen in de richting van bijvoorbeeld een woningbouwvereniging of een instantie als de centrale doktersdiensten. Volgens de verschillende besturen kan er zo bovendien meer voor ouderen worden gerealiseerd op het gebied van wonen, welzijn en zorg. In de toekomst zullen lezingen in bijvoorbeeld Leek ook toegankelijk zijn voor leden van de afdelingen in Marum, Zuidhorn en Grootegast. Op 1 januari 2009 vindt de eerste grote verandering al plaats: De ANBO wordt vanaf die datum aangesloten bij de FNV.
bron DvhN

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →