Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

04-12-07 Hoger beroep in zaak Louwe Jan Fokkinga

4 december 2007    Zuidhorn-nieuws
LEEUWARDEN - Voor het gerechtshof in Leeuwarden diende dinsdag het hoger beroep in de zaak Louwe Jan Fokkinga. Eind 2004 werd de 19-jarige jongen levenloos en halfnaakt aangetroffen op een parkeerplaats in Zuidhorn.

LEEUWARDEN - Voor het gerechtshof in Leeuwarden diende dinsdag het hoger beroep in de zaak Louwe Jan Fokkinga.

Eind 2004 werd de 19-jarige jongen levenloos en halfnaakt aangetroffen op een parkeerplaats in Zuidhorn. Onderzoek wees uit dat hij was overleden aan een overdosis xtc.

Niet veel later werd een 37-jarige man uit Niekerk aangehouden. Hij zou voor het overlijden van Fokkinga seks met hem hebben gehad. De jongen zou echter zo van de wereld zijn geweest door de drugs, dat hij niet meer kenbaar kon maken of hij de seks wilde. De Niekerker werd daarom wegens ontucht veroordeeld tot 2 jaar cel.

De advocaat vindt echter dat niet te bewijzen valt of de jongen wel of geen seks wilde. Hij pleit daarom voor vrijspraak.

bron rtv noord

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →