Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

02-08-08 Parkeernood: Niehove is er nog niet uit

2 augustus 2008    Zuidhorn-nieuws
niehove - Niehove wil komend najaar knopen doorhakken als het gaat om de oplossing voor het parkeerprobleem in het dorp. Voorzitter Tom Koningh van dorpsbelangen wil dan een aantal suggesties aandragen. Op

niehove -
Niehove wil komend najaar knopen doorhakken als het gaat om de oplossing voor het parkeerprobleem in het dorp. Voorzitter Tom Koningh van dorpsbelangen wil dan een aantal suggesties aandragen. Op basis daarvan kunnen de leden vervolgens een besluit nemen.

Dit besluit van dorpsbelangen wordt vervolgens doorgestuurd naar de gemeente Zuidhorn die het benodigde geld hiervoor ter beschikking moet stellen. Eind vorig jaar riep dorpsbelangen een driekoppige commissie in het leven die de opdracht kreeg de mogelijke oplossingen voor het parkeerprobleem in het dorp in kaart te brengen.

Volgens voorzitter Koningh van dorpsbelangen kwam de commissie er niet uit. Een van de drie leden heeft zelfs besloten zich terug te trekken. De beide anderen gaven de opdracht min of meer aan het bestuur van dorpsbelangen terug. Daarom is dorpsbelangen nu zelf aan zet, meent de voorzitter. Hij zegt: "We hebben afgesproken dat ik zelf met een ander bestuurslid en een van de drie commissieleden eind augustus een wandeling ga maken door het dorp. Dan gaan we de mogelijke plekken voor parkeergelegenheid op een rij zetten. Daar rolt uiteindelijk een voorstel uit dat we vervolgens in oktober aan de ledenvergadering voorleggen.

Op twee na zijn alle inwoners van Niehove lid. Met zijn allen moeten we eruit zien te komen." Koningh kijkt niet op van de verdeeldheid in het dorp over het parkeerprobleem. "Er wordt hierover al vier tot vijf jaar gediscussieerd. Het is nu tijd om knopen door te hakken."

Overigens vindt Koningh - zelf woonde hij tot vier jaar geleden nog in Amsterdam - dat het probleem niet moet worden overdreven: "Het is betrekkelijk. Als ik mijn auto niet voor de deur kan parkeren, kan ik hem 50 meter verderop wel kwijt. 't Is bijna lachwekkend."

bron DvhN

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →
Zoemhouten instrument

Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Kinderactiviteit Museum Wierdenland in kerstvakantie
Lees verder →
Old stars top 3 2025

Spannende titelstrijd bij de OldStars van tafeltennisvereniging Talero

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de A-categorie was het bijzonder spannend
Lees verder →