Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

19-06-08 V.V. Grijpskerk: grasveld erbij: noodzaak

19 juni 2008    Zuidhorn-nieuws
grijpskerk - Voetbalvereniging Grijpskerk zit te springen om een extra (kunstgras)veld. Die wens is in de voorjaarsnota van B en W van de gemeente Zuidhorn niet gehonoreerd. Daarom wordt de gemeenteraad nu

grijpskerk -
Voetbalvereniging Grijpskerk zit te springen om een extra (kunstgras)veld. Die wens is in de voorjaarsnota van B en W van de gemeente Zuidhorn niet gehonoreerd. Daarom wordt de gemeenteraad nu opgepord om met geld over de brug te komen. Vicevoorzitter Anthoy Hogeveen van vv Grijpskerk klom hiervoor in de pen. Hij wijst erop dat het bestuur van vv Grijpskerk al enkele jaren bezig is met het capaciteitsprobleem van het sportcomplex.
Een inventarisatie van de KNVB toonde eerder al aan dat de voetbalclub in Grijpskerk een sportveld tekort komt om gedegen de voetbalsport te kunnen bedrijven. Adviesbureau Oranjewoud trok diezelfde conclusie. Volgens Hogeveen doet Voetbalvereniging Grijpskerk het de laatste jaren goed op sportief en bestuurlijk gebied. De sportieve prestaties leidden ertoe dat steeds meer mensen de club weten te vinden. Op een inwoneraantal van 2800 in het dorp telt de vereniging 350 leden. "Onze vereniging manifesteert zich steeds meer als voetbalclub voor het dorp Grijpskerk en de omgeving. Dit willen en moeten we vasthouden. Dat zijn we ook verplicht vanwege onze maatschappelijke en sociale functie", meent Hogeveen.
Volgens hem heeft de club al op korte termijn een capaciteitsinjectie nodig. "Een extra (kunstgras)veld is niet meer luxe in ons mooie dorp en voor onze vereniging, maar bittere noodzaak", zo schrijft hij.
Bron DvhN

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Stuur het door:
Deel via WhatsApp

Laatste nieuws

Fiets helm senior

‘Doortrappen voor kinder(fiets)en’

06 juni 2023    Zuidhorn-nieuws
Groningse 60-plussers in actie voor de volgende generatie
Lees verder →
Eikenprocessierups

Eikenprocessierupsen weer op pad

06 juni 2023    Zuidhorn-nieuws
"1, 2 in de maat, anders wordt de juffrouw kwaad"
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over eikenprocessierups, Stremming N355 & Grofvuilroute

06 juni 2023    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 6 juni 2023
Lees verder →
Ewaste-anker

Scholen strijden tegen elektronisch afval

05 juni 2023    Zuidhorn-nieuws
Laat je e-waste thuis ophalen!
Lees verder →
Jaarmarkt noordhorn (9)

Toen de wieken nog draaiden

05 juni 2023    Zuidhorn-nieuws - fotos
Jaarmarkt Noordhorn
Lees verder →
Zunobri

Zunobri komt net tekort voor winst

05 juni 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Met nog drie speelronden te gaan, is Zunobri nog altijd hard opzoek naar een overwinning.
Lees verder →