Vakantiefotowedstrijd 2012 van Welkom in Zuidhorn.nl en Rudie Wiersma Fotografie
Afbeeldingen
(Klik voor uitvergroting)
Samen met Rudie Wiersma fotografie organiseert Welkom in Zuidhorn.nl weer de vakantiefotowedstrijd met mooie prijzen.
U wordt weer van harte uitgenodigd om met uw mooiste, leukste of gekste vakantiefoto mee te dingen naar de mooie prijzen in de jaarlijkse vakantiefofowedstrijd.
Deze jaarlijkse wedstrijd is goed voor meer dan 100 inzendingen. Alle genomineerde foto's worden voorzien van een juryrapport. Naast alle goede zaken worden ook de eventuele verbeterpunten vermeldt om nog betere foto's te maken. De prijsuitreiking is daarmee naast een feestelijke gebeurtenis tevens een korte cursus “beter fotograferen”.
Alle foto's worden bekeken door een vakkundige jury bestaande uit; Margot Brekelmans, beeldend kunstenaar te Zuidhorn, Aernout Steegstra, fotograaf bij Rudie Wiersma Fotografie en Arend Jan Zwarteveen, fervent amateur fotograaf. De laatste twee zijn tevens de oprichters van de » Fotoschool Zuidhorn. De fotoschool is er voor iedereen die betere foto's wil leren maken, maar geen zin of tijd heeft om het zelf uit te zoeken.
Er zijn mooie prijzen te winnen zoals een digitaal fotoalbum en waardebonnen die in te wisselen zijn bij Rudie Wiersma te Zuidhorn.
inzenden niet meer mogelijk
» Bekijk de inzendingen tot nu toe

Laatste nieuws
Een minuut gratis winkelen wordt een jaar gratis wassen
vvZuidhorn Voordeelboekje winnares Carolien van Raffe uit Zuidhorn laadt wagentje vol met wasmiddelen
Zonnehuis Oostergast nieuwe startplaats Avondvierdaagse Zuidhorn
Maandag 27 mei start voor de 41e keer de Avondvierdaagse in Zuidhorn.
Zwaai maar, Opa gaat naar Parijs lopen
Tijdens het pinksterweekend doen de Travelrunners uit Zuidhorn weer mee aan de Roparun. De Roparun is een estafetteloop ten bate van mensen met kanker.
Sietze de Vries ontslagen als organist Zuidhorn
Aanleiding een discussie op Facebook zijn waar De Vries zijn mening over kerkmuziek ventileerde.
Programma Kunst te Gast
Op 1 juni start de zomer in Zuidhorn met het zomerse kunstfestival Kunst te Gast.
Brandweer Grijpskerk redt ree uit water bij Eibersburen
Tweede ree overleeft het niet
Sjakie en de Chocoladefabriek voor 1000 kinderen uit Westerkwartier
Vrijdag 24 mei voor basisscholen uit Leek en Marum
VV Aduard 2000 stelt Theo Migchelsen als nieuwe hoofdtrainer aan
ambitieuze trainer, met een goede staat van dienst als speler en trainer
Bedrijf Zuidhorn door naar volgende ronde “VOOR DE GOEDE ZAAK!”
Klusmaat van Dorp wil winkel beter indelen
Burgemeester Swart reikt onderscheiding Carnegie heldenfonds uit
Mevrouw A.S. Sikkema redt met gevaar voor eigen leven inwoner Groningen


















