Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kanaalpop 2010 foto’s (gratis)

6 september 2010    Zuidhorn-nieuws
Er zijn zaterdag 4 september meer dan 3000 bezoekers geweest tijdens KanaalPOP.

 

De sfeer was goed, de bands waren goed, maar het belangrijkste; het WEER was geweldig. kijk hier voor de foto's


» Foto's gemaakt door Rutger Productions
..
 

 

 

Op je polsbandje staat een uniek nummer vul het in en kijk of je een prijs hebt !
Bewaar wel je polsbandje als je gewonnen hebt

 

Met een record aantal bezoekers van 3000, zonneschijn, fantastische bands, de Miskent Talent Foto Container en 5 uitgegeven ballonvaarten, kijken de organisatoren van KanaalPOP terug op een meer dan geslaagd evenement.

“We zijn overladen met complimenten van echt iedereen” vertelt Edwin Vis namens de organisatie. De veelzijdigheid van bands, het ontzorgen van de bezoekers (door de afgesloten kidsarea met ranja, popcorn, suikerspin en springkussen), het VIP deck op hoogte, de Miskent Talent Foto Container: alles klopte op de 3e editie van KanaalPOP.

Rond de Miskent Talent Foto Container waren dol-dwaze taferelen; Hele gezinnen gingen op de foto als ware pophelden. Moeders met gitaren, kleuters rammend op het drumstel, vaders en dochters brullend achter de microfoon, werden vereeuwigd door Arend Jan Zwarteveen en Aernout Steegstra van Fotoschool Zuidhorn. De rookmachine en het gekleurde licht maakten, dat ze leken te zweven, in de van binnen met KanaalPOP posters beplakte zeecontainer.

Topacts van dit jaar waren (vanzelfsprekend) Make Believe en The Givemeister.
“Zoals ooit Make Believe al vroeg in hun carriere werden geboekt voor KanaalPOP, zo werd dit jaar The Givemeister op het laatst aan de line up toegevoegd” zegt Patrick Wijninga. KanaalPOP was de allereerste show van The Givemeister. Jerry Given (The Givemeister) en zijn band behoren tot de top van Nederland. “Dat zie je, dat hoor je, dat voel je gewoon! Dit wordt een hit in Nederland en daarbuiten”, vervolgt Patrick.
De Spotrockers zijn en blijven het leukste bandje. Vrolijke koppen op het podium en een megadrive in de hiphop funky groove. Pieter van de Zweep kan als individu goed bouwen op zijn degelijke band. De vegetarische Neandertalers van De Keefmen openden het festival met een kek optreden sinds jaren, als ode aan hun onlangs uitgebrachte plaat. Grote verrassing voor velen was Anouk Uncovered. Met covers van de ‘beste zangeres van Nederland’ (Anouk) bracht het 4 tal de meest bekende liedjes op geheel eigen wijze

De winnaars van de ballonvaart zullen (bij goed weer) op dinsdag over Zuidhorn vliegen. Hopelijk met uitzicht op het “veldje” van Avalon aan het Van Starkenborghkanaal, waar het gras weer een jaartje rust krijgt voor de 4e editie van dit superfestival in Zuidhorn. “We moeten echt heel goed gaan nadenken hoe we de evenwichtige en gestage groei van KanaalPOP kunnen vasthouden” zegt Edwin Vis. “Gelukkig hebben we aan de andere kant van Avalon nog een braakliggend stuk grond. Hier mogen we van de grondeigenaar in principe gebruik van maken, zolang er nog geen definitieve bestemming voor is. Met 3 jaar zonneschijn op rij, zullen we het huren van een feesttent als idee moeten gaan uitwerken. Het weer is onze grootste vriend, echter tevens onze grootste bedreiging”. Omdat het festival gratis toegankelijk is, zullen er met goed weer altijd mensen op KanaalPOP blijven afkomen.“We beseffen dondersgoed dat een regenachtige dag in combinatie met het feit dat KanaalPOP gratis toegankelijk is, een enorm afbreukrisico geeft op het jaarlijkse feestje in Zuidhorn". Dan wordt het kiezen tussen een uitgekiende voorverkoop van KanaalPOP kaartjes of het huren van een enorme feesttent. Onderling zijn we er al over uit. In ieder geval is duidelijk dat KanaalPOP in 2011 weer gaat plaatsvinden en dat er nu al ideeën zijn over het jubileumjaar in 2012. “In het vijfde jaar gaan we echt knallen” roept Wijninga!

Party del Sol met slechts 300 bezoekers op de voorafgaande vrijdag blijft helaas te ver achter bij de groei van grote zus KanaalPOP. “Wellicht kunnen we in 2011 op de vrijdagavond een combinatie maken van lokale bands en de dj’s om te zorgen dat de vrijdag beter bezocht wordt” zegt Patrick.

Voldoende uitdaging voor de komende 12 maanden om te zorgen dat iedereen volgend jaar weer aan zijn jaarlijkse muzikale vitaminen toekomt aan het begin van de nazomer!

06-09-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kerk-leegkerk

Gelegenheidspoëzie van Dichtclub Westerkwartier in Leegkerk

17 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Gastdichters zijn welkom
Lees verder →
Terras in het holt

In ’t Holt 1654 Zuidhorn krijgt nieuw eigenaarskoppel

16 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Yvonne Minnis samen met haar man, Marcel Minnis
Lees verder →
Burgemeester ard van der tuuk aan de telefoon

Wijzigingen openingstijden gemeentehuis Zuidhorn in de zomervakantie

16 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Telefonisch wel de hele dag bereikbaar van 8.00 – 17.00 uur
Lees verder →
Winkeldiefstal

Winkeldievegge op heterdaad betrapt in Zuidhorn

16 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Politie ingeschakeld
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema 3e in eindklassement Ronde van Oostenrijk

15 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zaterdag 18 juli wordt de De 13e Bauke Mollema Tocht verreden
Lees verder →